UAH
Оренда землі в Білій Церкві | EURO INTERNATIONAL GROUP
Premium Standard
Отзывов: 0
Евро Интернешинал Групп, ООО
+38 (044) 539-18-11

Оренда землі

Земля – природний об’єкт, який використовується спеціалістами для багатьох цілей, – фермерами для засівання та вирощування різних культур, підприємцями для забудови, вченими для проведення експериментів. Оренда землі в Україні – явище, яке набуває свого розповсюдження через брак часу чи грошей у власників земляних паїв. Наше підприємство Євро Інтернешинал Групп, ТОВ пропонує клієнтам вигідні умови оренди (суборенди), дізнатися про які можна по телефону або через електронну пошту.

Оренда землі, ціна на яку вказана на веб-сторінці компанії, має декілька плюсів, серед яких: отримання непоганого прибутку, підтримання землі в належному стані. Більш того, клієнтам будуть запропоновані й інші привілеї:

  • надання фінансової підтримки кожному орендодавцю на день народження та на похорони;
  • виготовлення всіх необхідних документів, в тому числі й тих, що стосуються технічних деталей;
  • доставка соломи та сіна пайовику;
  • оранка городів кожен рік на безоплатній основі.

Для отримання більш детальної інформації радимо звернутися до представників підприємства по телефону. Сподіваємося за взаємовигідне співробітництво!

АРЕНДА ПАЯ
 
Цена от:
12000 UAH
Підприємство «Євро Інтернешинал Груп» візьме в оренду (суборенду) землі сільськогосподарського призначення, паї для вирощування зернових, зернобобових, технічних та інших культур. Орієнтовна оплата за оренду 1 га землі 8000 грн. за пай 2 га. 13000 за пай 3,45 га. Ми пропонуємо: 1. Безкоштовно...
Группа: Оренда земельних ділянок
LiveInternet

Описание

Оренда землі від компанії EURO INTERNATIONAL GROUP в Білій Церкві. ₴ Низкі ціни. Послуги з гарантією якості. ☑ Телефонуйте! ☎ +38 (044) 539-18-11